Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To także całe sporo doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.